Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DoObrabiarek.pl z siedzibą w Gdańsku (80-255) przy ul. Podleśnej 28/1. Poniżej znajdzie Pani/Pan wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych.

 1. Osoba kontaktowa w sprawach ochrony danych osobowych w DoObrabiarek.pl jest dostępna pod adresem e-mail: admin@doobrabiarek.pl.

 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w szczególności:
  a) realizacji umowy zawartej w ramach złożonego zamówienia – umowy kupna,
  b) obsługi reklamacji w przypadku, gdy reklamacja zostanie złożona przez Panią/Pana,
  c) obsługi zapytań ofertowych, które mogą być do nas kierowane (np. przez naszą stronę internetową),
  d) kontaktowania się z Panią/Panem w celach związanych z realizacją zamówienia – umowy kupna. 

 3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora, zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi księgowe, marketingowe i prawne oraz podmioty uczestniczące w realizacji zamówienia, między innymi: firmy kurierskie.

 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą zgodnie z przepisami prawa przez okres 6 lat.

 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 6. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest wymogiem umownym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją ich niepodania będzie niemożność realizacji umowy.

 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl